مورد تائید سازمان آتش نشانی های سراسر ایران 041-33105001-3          041-5975
ما را دنبال کنید
تجـربه هـا آموختـه ایم تا آسـوده بخـوابیـد

سیستم های اعلام حریق تسلا

 مورد تأیید از سوی سازمان آتش نشانی استان های تهران و اصفهان

 

درباره تسلا

با توجه به پیامدها و تبعات عام جانی، مالی و زیست محیطی حریق و به طور خاص در حریق های ساختمانی، “شرکت آشکارسازان ایرانیان” به پشتوانه 27 سال سابقه در عرصه ی تولید، در سال 1390 با استفاده از تجارب کارشناسان مجرب اقدام به طراحی و تولید تجهیزات سیستم های اعلام حریق با برند “تسلا” نمود. تسلا در سال 1393 برای اولین بار در ایران موفق به تاسیس آزمایشگاه تخصصی تجهیزات اعلام حریق بر پایه ی دستورالعمل ها و خطوط راهنمای ISIRI و EN54 شده است. در سایه ی تلاش های گسترده، آزمایشگاه این شرکت در ردیف همکار سازمان استاندارد قرار گرفته است.
تمام محصولات اعلام حریق تسلا اعم از کنترل پنل، دتکتور دود ، دتکتور حرارت ، شستی اعلام حریق ، آژیر فلاشر و … دارای استاندارد ملی و گواهی نامه های معتبر اروپایی بوده و با عنایت به نوع طراحی و قطعات استفاده شده در سیستم های اعلام حریق تسلا، شرکت محصولات خود را در اقدامی کم نظیر که نشان از ثبات و اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی دارد، “ گارانتی مادام العمر ” نموده تا شما مصرف کنندگان عزیز با خیال آسوده ازاین تولید ملی حمایت و استفاده نمایید. تضمین کیفیت

تضمین کیفیت و گارانتی محصولات تسلا


همگام با تکنولوژی

دارنده چندین استاندارد بین المللی


اولین آزمایشگاه

اولین برند مجهز به آزمایشگاه همکار اداره استاندارد
با تکنولوژی روز دنیا  


تولید ملی

برترین برند ساخت ایرانی از دیدگاه مشتریان  

کیفیت هدیه ما به شماست...

نماینده ما در شهر خود باشید!

تسلا برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و کمیت بیشتر در دامنه وسیعتر جغرافیایی، از علاقمندان فعال در این حوزه در شهرهای مختلف نمایندگی میپذیرد. در صورت تمایل به همکاری، فرم درخواست نمایندگی را تکمیل فرمایید.